Металеві корпуси являють собою один з найбільш поширених видів виробів з листового металу. Вони користуються популярністю в різних галузях народного господарства. Сфера їх використання включає електротехніку, приладобудування, комунальне господарство та багато інших галузей.

Підприємство Мібокс пропонує виготовлення металевих корпусів будь-якої складності на сучасному обладнанні. З початку лютого цього року оновлено парк нашого обладнання. На виробництві встановлений новий сучасний лазерний комплекс. Потужності виробництва тепер збільшені вдвічі. На новому обладнанні виконуються високоякісний і точний розкрій металу. Точність обробки металу на сучасному лазерному обладнанні складає 0,1мм. Наше виробництво і надалі планує розширюватись, планується оновлення парку обладнання. В найближчому майбутньому планується встановлення додаткових кромкозгинальних станків із ЧПУ. Що дасть можливість збільшити операцій з гнуття металу, що в свою чергу дасть збільшити потужності виробництва. Завдяки сучасному обладнанню вартість виготовлення металевого корпуса знижується.

Завдяки лазерному різанню металу можна робити отвори будь-якої складності і форми. В даний час ми можемо виготовляти корпуси для для радіоелектронних пристроїв (РЕА) та приладів, GSM – навігації і моніторингу автотранспорту; корпуси та бокси для охоронних систем безпеки, для GSM – сигналізації, а також для пожежних та інших електронних приладів захисту; металеві корпуси для радіолюбителів (РЕА), конструкторів; корпуси для стабілізаторів напруги, приладів безперебійного живлення, інверторів, нормалізаторів напруги, зарядних пристроїв, зварювальних апаратів та для інших силових пристроїв; пультів керування; виготовлення 19” стійкових корпусів (Rack 1U, 2U, 3U та інші розміри); металеві корпуси серверного та оптоволоконного обладнання; різноманітні корпуса для різних типів датчиків та пристроїв діагностики; металеві корпуса для музичного обладнання. Також надаємо послуги з лазерного різання металу та виробництва токарних виробів.